Ефективне планування простору: вдалі рішення для житлових та комерційних приміщень

Планування будь-якого простору важливе. Від нього залежить чи буде дизайн ергономічним, як він сприйматиметься при першому баченні, чи буде комфортно. Планування визначає й підбір освітлення або вибір меблів. Це актуально як для житлових, так і комерційних приміщень. Це правило враховує команда дизайнерів Наталі Гуменюк. Як саме це виглядає в готовому інтер’єрі можна ознайомитися за посиланням https://gumenyuk-design.km.ua/.

 

AD_4nXd5gG0AhUJYOFGgF4QeTwqiztdzmW_AA0j32lhryY2EtcphYWQFXi5HnlrEzayzNbCpqNxuBWz78S_v6C91vyaKuo9QhEICrvnVoj97Ge7hbokojJgI2ihLufuvtD_wMsfLotOFyJcCP4uO6Sp7TpF0Z2M?key=cnniXcqv1EQSje2gRDKmqA

Планування простору: вплив на готовий інтер’єр

Продумане планування робить приміщення зручним. Наприклад, готувати їжу простіше на кухні з ергономічними меблями. Створити вдома робочий офіс легше, якщо для цього відведено окреме місце. Планування також виводить взаємодію з простором на новий, більш комфортний рівень.

 

Від планування залежить й функціональність дизайну, а саме його оптимізація. Це актуально для невеликих приміщень. В цьому випадку особлива увага приділяється вибору меблів. Вони мають бути не лише комфортні, а й виконувати кілька функцій. Як приклад, ліжко зі вбудованою нішею для зберігання постелі та підіймальною функцією.

 

Планування простору виконується в кілька послідовних етапів:

 

  1. Узгодження деталей. На цьому етапі дизайнери визначають, як саме Ви бачите готовий простір.
  2. Аналіз приміщення. Це дає змогу використати кожен квадратний метр таким чином, щоб він виконував певну функцію й залишався вільний простір.
  3. Визначення пріоритетів. В одній кімнаті неможливо реалізувати місце для відпочинку, робочого простору, зустрічі з друзями. Це теж враховується при плануванні.

 

Останній етап планування — підготовка дизайн проєкту. Він створюється відповідно до Ваших побажань в оздобленні та до загального інтер’єру. Якщо Ви прагнете поєднати в одному просторі кілька ідей або стилів, дизайнери обов’язково врахують це. Це підтверджує важливу роль планування.

Поради ефективного планування для комерційних приміщень

Дизайн комерційного простору має чимало нюансів. Враховується не лише зручність роботи й розташування робочих місць, але й ергономічність. Для цього пропонуємо відштовхуватись від кількох порад:

 

  • планування має бути таким, щоб кожен міг вільно пересуватися простором;
  • приміщення має мати відповідні місця для збереження та організації речей;
  • створюються окремі місця для різних робіт або виконання певних задач;
  • готовий простір легко адаптувати до будь-яких змін.

Враховувати варто й тип комерційного приміщення. Якщо це продовольчий склад, то в пріоритеті організація місць для зберігання та вільне пересування між ними. Коли це офісний дизайн, головний акцент створюється на зручності. Відіграє роль й загальна площа приміщення.

 

Це враховують професійні дизайнери під час планування простору. Якщо звернутись до команди Наталі Гуменюк, можете на 100% бути впевненими в готовому результаті. Це підтверджує портфоліо з вагомою кількістю проєктів різної складності.