Фракційне лазерне омолодження шкіри

Фракційне лазерне омолодження шкіри

З віком зовнішня поверхня шкіри стає пошкодженою та зморшкуватою. Глибина шарів шкіри та ширина пір також сильно зменшуються. На щастя, медичний центр CALM може запропонувати вам фракційне лазерне омолодження в Києві, яке вирішує ці проблеми та використовує лазерну технологію для тонкого налаштування шкіри та покращення її зовнішнього вигляду.

 

ЩО ТАКЕ ФРАКЦІЙНЕ СО2 ЛАЗЕРНЕ ОМОЛОДЖЕННЯ ШКІРИ?

 

Фракційне лазерне омолодження шкіри CO2 – одна з найпопулярніших нехірургічних косметичних процедур на ринку. Це ефективна процедура, яка може зменшити явні ознаки старіння, а також значно покращити колір та текстуру шкіри.

Вона може застосовуватися при різних типах та станах шкіри. Фактично, єдиний виняток для людини, якій не підходить ця процедура – це стан, що викликає надмірне рубцювання.

На відміну від традиційних нефракційних процедур, фракційне лазерне омолодження шкіри CO2 відносно безболісне і лікує вашу шкіру, не пошкоджуючи її. Більше того, воно має численні переваги і дає помітні результати вже через кілька тижнів після процедури.

Якщо вам цікаво дізнатися про фракційне лазерне омолодження шкіри CO2, можливо, ви захочете розглянути всі доступні вам варіанти, щоб бути впевненою у тому, що ви отримаєте найкращі можливі результати.

Ось деякі переваги, які ви можете отримати, пройшовши цей вид косметичної процедури.

 

ЗБІЛЬШУЄ ВИРОБКУ КОЛАГЕНУ

Фракційне лазерне омолодження шкіри CO2 створює на шкірі крихітні отвори або мікротравми. Шкіра реагує на травму збільшенням вироблення колагену. Це природний процес, який надає шкірі молодшого вигляду.

 

ЗМЕНШУЄ МОРЩИНИ

При фракційному лазерному омолодженні шкіри ви можете насолоджуватися зменшенням зморшок. Технологія дозволяє усунути як дрібні, так і глибші зморшки.

Фракційне лазерне омолодження шкіри

ПІДВИЩУЄ ЕЛАСТИН

Ця лазерна процедура також допоможе збільшити еластин, який є ще одним важливим елементом у шкірі. Це білок, який відповідає за підтримання структури шкіри. З віком вироблення еластину знижується, що може призвести до утворення зморшок та тонких ліній.

 

ПОКРАЩУЄ РІСТ КЛІТИН ШКІРИ

Фракційне лазерне омолодження шкіри призначене для стимулювання росту нових клітин шкіри у верхній частині епідермісу. Це особливо корисно для боротьби з сонячними ушкодженнями та шрамами від акне.

 

ПОКРАЩУЄ ТЕКСТУРУ ШКІРИ

Ця нехірургічна процедура покращить текстуру вашої шкіри та зробить її більш чистою, світлою та гладкою. Крім того, вона може допомогти вам впоратися зі шрамами від вугрової висипки. Це може бути приємним ефектом для тих, хто боровся з акне.

 

ЗАБЕЗПЕЧУЄ ТРИВАЛІ РЕЗУЛЬТАТИ

Якщо ви вирішите пройти цю процедуру, вона забезпечить вам тривалі результати на строк до трьох місяців, оскільки стимулює вироблення колагену та еластину у шкірі. Це чудове рішення для тих, хто хоче уповільнити процес старіння шкіри.

 

ВИСНОВОК

Якщо ви шукаєте нехірургічну, неінвазивну процедуру для зменшення ознак старіння шкіри, то вам варто розглянути фракційне лазерне омолодження шкіри. Воно може покращити загальний вигляд вашої шкіри, включаючи тон і текстуру шкіри, а також зменшити ознаки тонких ліній, зморшок та шрамів від акне.