Ігор Сподін – тревел блогер и марафонець

Ігор Сподін - тревел блогер и марафонець

Тревел блогер Ігор Сподін давно відомий, він веде свій блог, ділиться своїми враженнями від подорожей в різні країни. Він освоює нові вершини, підкорює гори, а головне, чим він ще захоплений – це біг. Ігор Сподін є мандрівником, марафонцем, він дає поради з навчання бігу і розповідає про визначні пам’ятки, активно веде блог.

Сподін Ігор – марафонець

Біг прийшов в його життя давно, він намагається брати участь в різних марафонах, не тільки в нашій країні, але і за кордоном. Головне завдання для нього – не перемогти в марафоні, а саме взяти участь.

Він упевнений, що регулярний біг – це не тільки хобі, але і справжній ключ до довгожительства. Сподін вважає, що біг – відмінний спосіб не тільки розвинути себе фізично, а й налагодити своє психологічне здоров’я. Це відмінний спосіб відволіктися, отримати впевненість в собі, адже марафон дозволяє отримувати нові досягнення, і при цьому пов’язаний з мінімальними травмами.

Тревел-блогер

У Фейсбуці кожен може знайти рекомендації марафонця, у нього є власний блог, в якому він розповідає про марафони, радить, як краще починати тренування з бігу, на чому сконцентрувати свою увагу. Також він ділиться своїми враженнями про подорожі, він регулярно вивчає нові місця і в нашій країні, і за кордоном, ділиться враженнями від їх відвідування. Останнє досягнення блогера – це підкорення Говерли, це повинен зробити кожен українець, щоб забратися на найвищу точку Українських Карпат. Це можливість насолодитися красою природи і відчути впевненість в собі.

Він постійно розвивається, намагається отримати масу вражень від усього, чим він займається і ділиться порадами для новачків і в подорожах, і в марафонах.

Закрыть