Користь секс іграшок для жіночого здоров’я

Користь секс іграшок для жіночого здоров’я

Якщо ви жінка, яка насолоджувалася секс-іграшкою або двома, ви знаєте, що вона має здатність не тільки трансформувати досвід мастурбації, але й допомагає досягти сильніших і приємніших оргазмів. Коротше кажучи, користуватися секс-іграшкою – суцільне задоволення. До того ж, подорож в сексшоп SecretSin також може бути досить цікавим досвідом.

Але чи знаєте ви, що для жінок, які використовують секс-іграшки, існують реальні переваги для фізичного та психічного здоров’я? Ось три причини, чому ви повинні продовжувати приносити собі задоволення.

 

Цікаві ліки від вагінізму

Вагінізм — це захворювання, яке переважно вражає жінок віком від 26 до 35 років (як показало дослідження, проведене Клінікою жіночої терапії в США). Це стан, який приносить жінкам біль, коли щось вставляють у піхву, через мимовільні спазми м’язів.

Такі речі, як використання тампона, введення менструальної чаші, проходження мазка Папаніколау під час візиту до гінеколога або вступ у статевий акт, приносять агонію жінкам, які переживають цей стан. Але дослідження показали, що використання вібратора допомагає трохи полегшити дискомфорт, створюючи седативний ефект для м’язів тазового дна. Таким чином ви почуваєтеся фізично комфортніше та розслабленіше. Часто в сексшопі SecretSin разом з вібратором купують і фалоімітатор, який теж здатен доставити чимало задоволення.

 

Сексуальне зцілення після народження дитини

Використання вібратора після пологів не тільки дає трохи задоволення, але й сприяє одужанню. Використання цієї секс-іграшки сприяє посиленню кровотоку в області малого тазу, що прискорює процес загоєння. Він також зміцнює вагінальну тканину, забезпечуючи більшу еластичність, зберігаючи тканину міцнішою.

 

Досягнення оргазму

Для багатьох жінок (трьох чвертей, згідно з дослідженням 2009 року) досягти оргазму під час сексу надзвичайно важко або майже неможливо. Це також пов’язано з тим, що більшість жінок досягають кульмінації завдяки стимуляції клітора, а не проникненню.

І хоча рука та язик є дуже корисними доповненнями до спальні, вібратор або стимулятор клітора значно підвищать ймовірність досягнення оргазму.

Для тих, хто відчуває низький сексуальний потяг або взагалі відсутність сексуального збудження, іграшки, свічки та масажні олії можуть виявитися дуже розслаблюючими та сексуально стимулюючими. Особливо слід звернути увагу на фалоімітатор Johny Sins, який зроблений з кібершкіри та досить достовірно передає відчуття дотику. Ця іграшка є точною анатомічною копією члена американського порноактора Джоні Сінса, тому досвід її використання може виявитися цікавим та захоплюючим.