Метал та металопрокат найвищої якості

667f07b810bf9.webp

Напевно, немає жодної галузі, в якій би не використовували метал та вироби з металу: будівництво, виробництво транспорту, промислові виробництва, сільське господарство, медична сфера, енергетика. Купити різні типи металу та металопрокату можна, звернувшись до спеціалізованих компаній, металобаз, які нададуть необхідні матеріали, послуги та консультації.

Компанія ТД ТАМ є такою організацією, яка надає величезний спектр послуг та сортамент металу. Знаходиться вона у м. Дніпро, але незалежно від того, з якого ви міста, спеціалісти неодмінно допоможуть – якісно, у будь-які, навіть дуже стислі терміни. А продукцію відправлять за допомогою перевізників САТ та Нова пошта.

Металобаза ТД ТАМ – це величезна база, на складах якої зберігається понад 2000т металопрокату найпоширеніших марок сталі.

Сортамент металу компанії ТД ТАМ

Обирайте листову сталь в компанії ТД ТАМ та отримуйте довговічний, міцний та якісний матеріал, що відповідає вимогам ДСТУ та завдяки властивостям якого є можливість виготовляти деталі і конструкції з високою точністю та якістю, надаючи їм необхідної форми. До речі, сталь є матеріалом, який можна переробляти та використовувати вторинно.

Листова сталь має найкращі характеристики і виробляється двома методами: гарячекатаним та холоднокатаним.

Гарячекатаний сталевий лист використовується у випадках, коли необхідні металеві конструкції у будівельній, машинобудівній галузях, при виготовленні профілів для фасадів, дверей тощо.

Листи сталеві холоднокатані використовують при виготовленні будівельних конструкцій, автомобільних і машинобудівних деталей і елементів, посуду.

Метал та металопрокат від компанії ТД ТАМ

Метал та металопрокат від компанії ТД ТАМ

Марки сталі від ТД ТАМ

Серед різновидів марок сталі, які можна придбати у ТД ТАМ, зупинимось на найбільш популярних.

09Г2С – тип сталі, що має високу термостійкість, яка дає можливість використовувати її за діапазоном температур від -70°C до +450°C. Металопрокат з цієї марки сталі використовують для виробництва будівельних конструкцій.

30ХГСА – зносостійка та пластична при термообробці легована сталь, яку зазвичай використовують при виробництві валів, зубчастих колес, корпусів обшивки, компресорних машин, що працюють при температурі до 200°С, деталі кріплень, які працюють при низьких температурах.

45 – нелегована сталь, яку використовують в різних галузях промисловості. Зазвичай цей вид сталі використовують в тих випадках, коли необхідно виготовити механізми з підвищеною прочністю та зносостійкістю.

3СП – універсальна та добре зварювальна сталь, що використовується для виробництва сортового та фасонного прокату різного призначення для створення несучих елементів будівельних та інших металевих конструкцій.

65Г – є пружною та зносостійкою маркою сталі, яка зазвичай застосовується при виробництві різноманітних пружин, ресор, корпусів підшипників тощо.

40Х – низьколегована сталь, що має високу механічну стійкість, є складнозварювальною. Її найчастіше використовують у машинобудуванні для виготовлення осей, валів шестерень, колінчастих валів, кілець, втулок інших деталей підвищеної міцності.

Чому варто купувати різні марки сталі у ТД ТАМ

  1. Великий вибір різноманітних та найбільш популярних марок сталі.
  2. Можливість одразу замовити цілий перелік послуг з обробки металопрокату.
  3. Якісний матеріал та високий рівень спеціалістів, сучасне обладнання.
  4. Виконання послуг у максимально стислі терміни за індивідуальними замовленнями.
  5. Робота з замовниками зі всієї України.