Микита Ізмайлов про шахрайство всередині грального бізнесу

Микита Ізмайлов про шахрайство всередині грального бізнесу

Якийсь час тому стало відомо, як легалізоване шахрайство у сфері азартних ігор. При цьому було вказано критерії FATF. Никита Измайлов Евгениевич відомий як керуючий партнер Parimatch. Він тривалий час працював у компанії. Потім він зрозумів, що лише власні платіжні системи допоможуть йому відмити великі суми. Він вирішив розвивати цей бізнес.

Легалізація цього бізнесу відбулася лише цього року. Раніше вони використали сумнівні платіжні системи для прийому незаконних платежів із сайту технологічного підприємства. 2009 року компанія була заборонена в Україні.

Пізніше на Кіпрі було зареєстровано першу керуючу компанію No1. Вона допомагала фінтех-організаціям швидше виходити на ринок та збільшувати прибуток.

На сайті компанії немає посібника. Також у соціальних мережах немає номерів телефонів та профілів. Але на сторінці Ізмайлова у Facebook пишуть, що він створив першу інвестиційну компанію, в якій працює безліч фінтех-стартапів.

Одним із найвідоміших державних активів вважається “Спортбанк”. За словами Ізмайлова, він був створений із самого початку користувачами технологічної компанії Parimatch.

На 2020 рік Спортбанк може побачити нульові показники. Прибуток було отримано у розмірі п’ятнадцяти тисяч гривень. Сума збитків виявилася не більше ніж двісті тисяч гривень.

Керівництво вважає HIGHRISK партнером. Вона здійснює виплати.

Всі такі псевдосистеми використовує Микита Ізмайлов, акціонер, топ-менеджер Parimatch. Це допомагає перевести в готівку гроші. Системи мають фіктивні твори. Вони взагалі не популярні. Соціальні мережі не надають інформацію про посібник, контакти. Є лише зворотний зв’язок.

Компанія EAT EASIA

Микита Ізмайлов володіє ще кількома фірмами. Компанія EAT EASIA, яка виробляє сендвічі та органічний напій, також належить Микиті Ізмайлову. Раніше дружина допомагала розвивати цей бізнес. Але потім він став її головним акціонером у компанії, що належить Aloleon Trading.

Сухий залишок дозволив мати не інвестиційний фонд, у якому були б фінтех-стартапи. В результаті ми отримали систему з фінансовими планшетами, які дозволяють здійснювати платежі. Є компанії, які надають позики. Компанія з виробництва здорового харчування, якою керує Микита Ізмайлов, виявилася збитковою. Своїм партнером він вважає Дениса Саприкіна. Тепер потрібно вирішити одне питання. Незрозуміло де і як працюють українські правоохоронці, фінансові регулятори, AML та FATF.