Найкраще рішення операційного світла – стельовий світильник

Найкраще рішення операційного світла – стельовий світильник

Світильники операційні стельові купити в Україні пропонуємо розглянути та придбати на нашому сайті gm.org.ua, де представлені тільки високоякісні моделі з розширеною гарантією, з повним супроводом з моменту підбору по характеристиках до демонтажу старих світильників та встановлення нових з навчанням медперсоналу користування новим медичним обладнанням. Найкращий варіант для кожної лікарні на сьогоднішній день – хірургічний світильник, що не буде нагрівати поверхні та створювати тіней.

Особливості операційного світла

Хірургічний блок повинен складатися із наступних спеціалізований освітлювальних приладів з такими особливостями:

  • Світильник ART-II 700 стельовийВіддавайте перевагу насиченому, чистому світловому потоку з повною відсутністю тіней. Таким чином, робота медперсоналу та хірурга не буде ускладнюватися і нічного не буде заважати.
  • Світлофільтри повинні бути в повному комплекті, що створює спеціальне рішення для корективу відтінків та колірної, звичайної температур.
  • Обирайте світильники холодного світла, щоб температура у всьому операційному полі залишалася незмінною.

Освітлювальні прилади, які мають ідеальне освітлення для операційного блоку, мають включати в себе резервну лампу, що автоматично одразу заміняє основне світло під час різкого виходу із ладу. Кожен елемент конструкції повинен бути з’єднаним рухомими деталями. Таким чином лікар зможе виставляти та коригувати оптимальні кути та налаштовувати напрямки світлових потоків. Також звертайте увагу на зовнішні частини світильників, що повинні бути виконаними з безпечного якісного матеріалу, який тривалий час витримує знезаражувальні речовини.Світильники операційні стельові купити зі знижками в Україні ми пропонуємо за найкращими умовами як для постійних, так і для нових клієнтів.

Хірургічні світильники: види та типи

Елемент освітлення представляє собою важливий ключовий елемент медичної лампи, тому від час підбору спочатку визначте його вид:

  1. Світлодіодний – світить білим світлом, а також не буде нагрівати операційне поле, має знижене споживання електроенергії. Середній термін служби LED-світильника стандартних характеристик – 40 тисяч годин. Мінусом можна назвати високі ціни, але все ж такий світильник окупається за довгим періодом служби світлодіодного елемента.
  2. Галогенний – яскраве природнє освітлення, що не буде створювати додаткового навантаження на очі хірурга та медперсоналу. Основа такого обладнання – лампа розжарювання та світловідбиваючий елемент. Серед мінусів – малий термін служби в порівняні із світлодіодним (2 тисячі годин і не більше). Також необхідно зазначити велике споживання електричної енергії, достатньо відчутну температуру за рахунок робочих спіралей лампи.
  3. Окремою категорію слід визначити рефлекторний світильник, що використовує галогенову лампу. Такі освітлювальні лампи мають зручний механізм для фокусування на об’єкті, що може забезпечити потужні, насичені світлові потоки із спрямуванням на операційне поле.
Закрыть