Нова клініка ДЕНИС в Києві

Нова клініка ДЕНИС в Києві

Отримати сучасне лікування від провідних спеціалістів сьогодні можна у новій клініці у Києві. Дванадцяти поверхове помешкання складається з кількох блоків різної спеціалізації, що дозволяє пацієнтам одразу потрапляти до потрібного лікаря, де є усе необхідне обладнання.

Чому варто звернутися до клініки  DENIS?

Для того, щоб не зазнати ускладнення захворювання, необхідно відразу звертатися до кваліфікованих фахівців, які можуть поставити вірний діагноз. Лікарі медичного центру “Денис” не тільки мають досвід роботи, а й працюють лише із сучасним обладнанням, завдяки якому можна одразу побачити ту чи іншу причину певного недугу.

Звертаючись у клініку ДЕНИС пацієнт отримує висококваліфіковану допомогу завдяки сучасним розробкам і досягненням. Всі лікарі працюють спираючись на досвід лікарів з усього світу, та лікують згідно міжнародного медичного протоколу. Завдяки діагностиці та результатам аналізів лікар одразу вказує причину захворювання та надає план лікування.

Потрапивши у медичну клініку “Денис” пацієнт одразу отримує турботу від медичного персоналу, та  комфортні умови перебування, що дозволяє не концентруватися тільки на захворюванні.

Високий рівень сервісу нагадує обслуговування у найгарнішому готелі, тому пацієнти мають змогу не тільки лікуватися, а й відпочити. Такі умови трохи віддаляють від звичайного сприйняття медичних помешкань.

До яких спеціалістів можна звернутися у клініці Денис?

Для того, щоб усі пацієнти мали змогу отримати повне медичне обстеження у клініці зібрані спеціалісти усіх медичних напрямків. Якщо вам потрібно пройти обстеження, то ви можете звернутися до терапевта, який проведе обстеження, візьме аналізи, та направить до вузького лікаря. У медичному центрі є такі спеціалізовані блоки:

  1. Відділ вакцинації. Саме тут можна зробити вакцинування від різних хвороб, перевіреною та сертифіцированную вакцинацією;
  2. Відділ аналізів. У цьому блоці можна здати усі необхідні як загальні, так і вузькі аналізи.
  3. Діагностичне відділення. Тут роблять усі види УЗД, МРТ, рентген, КТ.
  4. Дитяче відділення з усіма вузькими фахівцями.
  5. Хірургічний блок.
  6. Доросле відділення з усіма провідними фахівцями.
  7. Стаціонар.

Як обрати необхідного лікаря у клініці Денис?

Якщо, ви маєте хронічне захворювання то обрати лікаря вузької спеціалізації буде не складно. Для цього вам необхідно буде записатися на прийом, та відвідати клініку. Якщо ж у вас тільки но з’явилися певні симптоми і ви не впевнені, який саме спеціаліст повинен надати допомогу, тоді краще звернутися до терапевта.

Лікар вас огляне, та надасть рекомендацію до якого спеціаліста потрібно звернутися. Завдяки тому, що у клініці є усі лікарі вузьких спеціалізацій, не потрібно нікуди додатково їхати, щоб отримати допомогу або пройти діагностику.

Остаточний діагноз пацієнт отримує не тільки на основі лікарського огляду, а й аналізів та апаратній діагностиці, яка відбувається на сучасному обладнанні.

Дитяче відділення

Відділення для прийому дітей зроблено з урахуванням дитячої психології. Бо, дуже часто більшість дітей мають певні страхи, що може нашкодити своєчасному огляду та лікуванню. Не можна залишати захворювання дітей, бо у дорослому віці це може шкідливо відзначитися на здоров’ї дитини.

У клініці “Денис” можна отримати допомогу від таких дитячих спеціалістів як:

  • неонатолог. Такий лікар обстежує дитину до 4 тижнів. Саме у цей період можна виявити патології які можна дуже швидко виправити у достатньо короткий термін;
  • педіатр. Лікар обстежує дітей та при потребі надає направлення до іншого спеціаліста;
  • лікарі з вузьких спеціалізацій.