Переваги сертифіката на політ на літаку або паратрайку

Переваги сертифіката на політ на літаку або паратрайке

Багато хто бажає порадувати своїх близьких чимось незвичайним, це відмінна можливість подарувати незабутні емоції, порадувати людину новими враженнями. Якщо ваша близька людина бажає отримати від життя все, бажає спробувати те, що доставить незабутні емоції, то політ на літаку Тернопіль стане відмінним рішенням. Це можливість відчути себе в небі справжнім пілотом, але багато що залежить від погоди. Подарунковий сертифікат на екстремальні розваги подарує незабутні емоції, це можливість політати в небі на літаку, паратрайку.

Переваги сертифіката на політ на літаку або паратрайке

Особливості польоту на літаку

Політ на літаку дарує незабутні емоції, але це розвага не рекомендується вагітним, але при цьому доступно з 12 років, що є великим плюсом. Сертифікати розраховані на двох осіб, а політ відбудеться 15 хвилин. Це відмінна можливість подивитися на Тернопіль з висоти, відчути себе птахом у відкритому просторі. Політ на невеликому літаку по-справжньому захопить ваше дихання, подарує вам адреналін, незабутні емоції.

Цією радістю ви зможете поділитися з рідними, це цікавий досвід, який можна отримати з друзями, з сім’єю. Сертифікат-відмінний подарунок:

  • рідний,
  • друг,
  • колега.

Ця подія нікого не залишить байдужим. Якщо ви давно мріяли про те, щоб організувати незабутнє романтичне побачення, якщо ви бажаєте створити неповторну атмосферу, то саме політ – найкраще рішення, тому що це можливість зробити красиві фотографії над Тернополем. Вони доповнять ваш сімейний альбом, але не кожному доступно така розвага, але ви без зусиль можете його організувати і надалі поділитися враженням зі своїми друзями.

Переваги польоту на параплані

Якщо ви хочете порадувати близьку людину, то це найкраще, що ви можете запропонувати, це незабутні емоції. Окрему категорію становить параплан Тернопіль, актуальність даної послуги з березня по жовтень, тут передбачається зручна форма одягу, але також процес залежить від погоди. Інструктаж проходить в групі, і доступний для всіх з 16 років. Даний сертифікат розрахований на одну людину і триває даний політ 15 хвилин. Якщо ви мріяли доторкнутися до небес, як птах пролетіти над тернопільськими пейзажами, то сертифікат польоту на параплані стане відмінним рішенням.

Ви не знаєте, куди вас занесе вітер, але в будь-якому випадку він подарує Вам незабутнє відчуття. Ви зможете побачити прекрасні мальовничі пейзажі, при цьому треба знати, що місце запуску може змінюватися в радіусі 20 км від Тернополя. Все залежить від напрямку вітру саме в даний момент. Параплан здатний набрати висоту 500-700 метрів, це відмінна можливість побачити Тернопіль з висоти пташиного польоту, це найкращий спосіб отримати емоції і нові враження.

Закрыть