Перевезення тварин: правила і рекомендації для власників

Правила перевезення тварин у літаку і поїзді за кордон

В житті наших домашніх улюбленців переїзд не менш важлива подія. Незнайома місцевість, дорога та загальна метушня, це справжній стрес для тварин. Труднощі перевезення улюбленців знайомі мабуть кожному, хто мав досвід переїзду. Подбайте про їх комфорт під час транспортування, тоді і адаптація до нового дому пройде краще.

 

AD_4nXc4bttLD-9X5Mgp7RowfP3iaBNWtwXDvADkX1SqoqCP-ojtveNbgvtr-Om8Zr_8zoF8btj6GOuTJCgjco7NUecNmtmWEphopTm-QiygGMtCON_TxakP21zzua5c3btpctduTnKnGLeUQ6RbDlT0FJXpy0uN?key=UtMT9rhWDkMieTvQtTY04A

На що звернути увагу під час переїзду з домашніми улюбленцями

Ми несемо відповідальність за приручених тварин, тому маємо дбати про них в будь-яких умовах. Створивши відповідні умови під час подорожі ви зможете захистити тварину від стресу.

 

Під час переїзду з тваринами важливо використовувати спеціальне обладнання, яке варто підбирати в залежності від розмірів тварини. Наприклад, якщо з вами переїжджає великий собака, перевізник має забезпечити відповідні металеві клітки та транспорт. Якщо ви переїжджаєте з котом, цуценятами, морськими свинками, хомʼяками чи іншими маленькими звірятами, достатньо пластикового контейнера.

 

На жаль, далеко не кожна компанія з вантажних перевезень здатна забезпечити відповідні умови для транспортування тварин. Це створює додаткові клопоти для господарів і їм доводиться шукати відповідні служби.

Куди звернутися для домашнього переїзду з тваринами?

Плануєте переїжджати, але не знаєте як перевезти домашніх тварин? Компанія Ура! Переїзд має рішення. Спеціалісти та керівництво мувінгової компанії вже давно помітили, що клієнтів з домашніми улюбленцями дуже багато і прийняли рішення розширити діапазон послуг, створивши мови для комфортного перевезення тварин.

 

Ми забезпечимо вашим домашнім улюбленцям супровід в таких випадках:

 

  • Коли необхідно здійснити переїзд в межах міста;
  • Якщо необхідно відвезти домашнього улюбленця на залізничний вокзал або аеропорт;
  • Коли потрібно відвідати ветеринарну клініку;
  • Якщо потрібно поїхати за місто.

 

Компанія Ура! Переїзд здатна забезпечити комфортні умови під час подорожі завдяки відповідальним співробітникам, надійному транспорту та спеціально обладнаним вольєрам та кліткам. Фахівці компанії мають багаторічний досвід переїздів та транспортування різних видів тварин, від звичайних кішечок та цуценят до екзотичних звірів та великих домашніх тварин. Довіртеся спеціалістам і приємний досвід переїзду отримаєте не тільки ви, але й ваша тваринка. Звертайтеся до менеджерів компанії та отримайте більше інформації про перевезення багажу та тварин та про послуги, які можуть бути надані додатково.