Пребіотики і пробіотики для здорового травлення

Пребіотики і пробіотики для здорового травлення

Кишечник людини здатний перетравлювати практично будь-які продукти. Але його мікрофлора дуже чутлива. При прийомі антибіотиків та регулярному порушенні харчування є ризик виникнення дисбалансу мікроорганізмів (зниження кількості корисних бактерій) у кишковому середовищі, що призводить до таких порушень, як важкість у животі, нудота, здуття, закреп чи діарея тощо. Для відновлення природного балансу бактерій та нормалізації роботи шлунково-кишкового тракту (ШКТ) призначають пребіотики і пробіотики. Чим вони відрізняються, коли та що потрібно приймати?

Відмінності пробіотиків від пребіотиків

Пробіотики, наприклад, такий ефективний нутрицевтик, як УльтраФлора Преміум 25, — це живі лакто- та біфідобактерії, які заселяють кишечник та усувають дефіцит корисних бактерій, нормалізуючи моторику ШКТ.

Головна перевага UltraFlora Premium 25, який пропонує офіційний дистриб’ютор ANTI AGING, — високий вміст безпечних та клінічно ефективних бактерій, які:

  • відновлюють пошкоджену мікрофлору;
  • знижують рівень холестерину;
  • підтримують локальний імунітет;
  • сприяють виробленню дуже важливих вітамінів групи B та вітаміну K.

Біологічну добавку приймають не тільки для поліпшення травлення, а й для профілактики кишкових інфекцій та кандидозів, наслідків антибактеріальної терапії, а також для підвищення активності імунної системи.

Пребіотики — це харчові речовини для пробіотиків та сприятливе для них середовище, що сприяють кращому виживанню корисних бактерій. До групи пребіотиків належать клітковина, пектин, фрукто- та галактоолігосахариди, лактулоза та ін. Як правило, приймати ці добавки рекомендується після пробіотиків, щоб поліпшити їхнє виживання в шлунковому середовищі. Вони нормалізують рівень pH та допомагають корисним бактеріям нормалізувати моторику шлунка.

Нашому організму потрібні пребіотики та пробіотики. Але якщо без додаткового прийому пробіотиків відновити кишкову мікрофлору майже неможливо, то пребіотики зазвичай призначають лише у складних випадках, натомість пацієнтам рекомендують вживати більше овочів та фруктів, багатих на клітковину. Недарма ці продукти взагалі радять їсти часто — вони сприяють кращому перетравленню їжі.

Головні вимоги до біологічних добавок:

  • відсутність патогенних властивостей, тобто безпека нутрицевтиків;
  • наявність спеціальної кислотостійкої оболонки, яка захищає активні речовини від негативного впливу кислого шлункового соку.

Найвищим стандартам якості відповідають нутрицевтики, які можна замовити в магазині ANTI AGING.