Як ефективно покращити зір?

Як ефективно покращити зір?

Тривале сидіння за комп’ютером або ж читання при поганому світлі може спровокувати погіршення зору. Тому, це доводить, що піклуватися про свій зір є таким важливим фактором, як і чищення зубів. При погіршенні зору варто відразу звернутися до фахівця та приступити до лікування.

Існує безліч природних засобів, які допомагають покращити сітківку ока та зберегти гостроту зору. У цій статті розглянемо декілька ефективних вправ.

5 ефективних засобів для зору

Перерви між роботою

Якщо ви цілий день проводите за комп’ютером, варто робити 10 або ж 15-хвилинні перерви щогодини. Це дозволить очам сильно не напружуватися та відпочивати. Ще одним ефективним засобом є використання спеціальних окулярів для монітора, скло яких повинне мати фільтр синього світла.

Вживання лохини

Дослідження показують, що лохину використовують для лікування катаракти очей та дегенерації жовтої плями. Регулярне вживання плоду допомагає пристосувати сітківку очей до зміни світлової експозиції. Вона допомагає зміцнювати капіляри, завдяки чому покращується кровообіг та живлення очей. Також, лохина має сприятливий вплив на функціонування організму та зміцнення імунітету. Детальніше про користь та застосування лохини читайте у цій статті на сайті “Файні рецепти”.

Гімнастика для очей

Щоб очі не відчували втоми або ж перенапруження, варто виконувати звичайні вправи. Головним є регулярне та правильне виконання. Обирайте комплекс вправ, які будуть оптимальними для вас. Також, важливим є часте моргання, яке допомагає зволожити та очистити сітківку від мікрочастинок.

Здоровий сон

Після плідного робочого дня за монітором, фахівці рекомендують відвести час для здорового та повноцінного сну. Дослідження показують, що люди, які недосипають, частіше стикаються з проблемами погіршення зору та появи глаукоми. Безсоння супроводжується набряком очей та пошкодженню очного нерва.

Фізична активність

Спорт допомагає не тільки підтримувати тіло у відмінній формі, але й покращити кровообіг, який сприятливо позначається на здоров’ї очей. Варто обирати оптимальні види спорту, наприклад плавання, фітнес, йога або ж легкий біг. Відомо, що плавання чудово позначається не тільки на очах, але й зміцнює практично всі органи людини. Детальніше про користь та правильну техніку плавання читайте у статті https://znayou.pro/korysni-vlastyvosti-plavannya/ на порталі “Знаю Про”.