Заточка манікюрного та перукарського інструменту в Києві, та в Україні

Заточка манікюрного та перукарського інструменту в Києві, та в Україн

Заточка манікюрного та перукарського інструменту в Києві, та в Україні – сервіс для тих, хто професійно надає послуги краси.

Гострота лез і ріжучих крайок – один з головних показників якості інструменту. Як би акуратно не користувалися такими інструментами, вони все одно затуплюються: манікюрні ножиці перестають різати, пінцет не захоплює дрібні і тонкі волоски, кутикульні кусачки рвуть кутикулу. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій всі манікюрні та перукарські інструменти слід вчасно заточувати.

Ще деякий час тому майстри просто змінювали інструмент на інший. Але навіщо витрачати гроші даремно, якщо можна його підточити і він прослужить вам довгі роки.

Варто також враховувати той факт, що не завжди куплений заводський товар не потребує калібрування і налаштування. Наприклад, буває так, що леза ножиць мають люфт, тому погано захоплюють волоски або зовсім рвуть їх, а не ріжуть. Іноді просто заводський заточування недостатньо.

Це пов’язано з тим, що прилади виготовляються конвеєрним способом і, по суті, є заготовкою. Тому леза пінцетів, ножиць, кусачок можуть бути подряпані, мати загини або зовсім відрізнятися по ширині. Вирішити цю проблему допоможуть професіонали заточування інструментів. Таким чином, ви не тільки пристосуєте інструмент «під себе», але і зможете передати індивідуальний підхід до краси у власному стилі виконання.

Чому заточку інструментів варто довіряти виключно професіоналам?

Заточка манікюрного та перукарського інструменту – це кропіткий і дуже складний процес.

Професійна заточка передбачає:

– наявність необхідного спеціального обладнання;

– знання особливостей конструкції інструменту;

– відповідна кваліфікація спеціаліста;

– досвід роботи в даній сфері;

– гарантія на виконану роботу.

Які інструменти можна підточити  у компанії «Eclat»?

– ножі машинки для стрижки волосся.
З плином часу, блоки ножів, які не чистилися належним чином, не змащувалися, не регулювалися, починають затупливаться, виривати або, навпаки, пропускати пучки волосся. Для того, щоб усунути проблему, можна звернутися до майстра по заточенню перукарського інструменту. Він полагодить зачистку, заточування і виставить леза стандартним способом. Тому після того, як ви заберете інструмент, його робота буде помітно відрізнятися.

– перукарські ножиці (класичні і філіровочні).
Ножиці – основний робочий інструмент перукаря. Тому від якості їх заточування залежить кінцевий результат роботи і враження клієнта. Як і будь-який інший професійний інструмент, ножиці коштують дорого. Крім того, вони повинні бути справні і якісно заточені. Заточування проводиться в кілька етапів:

• роз’єднання полотен;

• чистка всіх складових;

• шліфування внутрішньої поверхні лез, усунення нерівностей;

• безпосередня заточка лез;

• поліровка задирок;

• складання ножиць;

• регулювання плавності ходу;

• перевірка якості роботи.

– пінцети.
Заточка пінцетів – це комплексний захід, який включає в себе крім заточування редагування та коригування інструменту. Головною вимогою до ефективної роботи пінцета виступає здатність поверхонь утримувати навіть самий тонкий і маленький волосок. Тому якщо з плином часу ви помітили, що пинцету все складніше вхопитися за короткий волосок – його слід нести майстрові на коригування. Самостійно виробляти цей процес категорично не рекомендується. Ви або пошкодите поверхню шкіри клієнта нерівним краєм, або зіпсуєте інструмент так, що його доведеться викинути.

– манікюрні ножиці (кутикульні, нігтьові).
Якщо ви частий користувач манікюрного інструменту, то настане момент, коли доведеться віддавати майстрові на заточку. Крім зносу лез, часто ножиці падають на підлогу, дезінфікуються розчинами і в спеціальних жарових шафах. Всі ці маніпуляції відображаються на якості роботи інструменту. Тому з допомогою заточування манікюрних ножиць можна відновити якість їх роботи.

Процес заточування включає кілька етапів:

• вирівнювання кінчиків манікюрних ножиць;

• мастило суглоба, виправлення і коригування його роботи;

• заточування різальних кромок лез;

• поліровка;

• перевірка роботи інструменту.

– нігтьові кусачки.
Досить часто нігтьові кусачки плутають з кутикульными. В результаті чого псуються обидва інструменту. В суглобі кусачок утворюється іржа в результаті постійної обробки дезинфікуючими розчинами. Далі усувається люфт і заточуються ріжучі кромки. Потім надається необхідна форма кінчиків.

– шабер
інструмент, з допомогою якого чиститься вільний край нігтя при манікюрі або педикюр, а також кутикулу видаляють або задирки. Тому інструмент в ідеальному стерильному і заточеному стані завжди повинен бути під рукою у майстра. Провести відновлювальні та ремонтні роботи необхідно для підтримки високої якості роботи приладу. Головним завданням майстра по заточенню є формування коректної форми лопатки.

– кутикульні кусачки.
Кутикула – досить ніжна і тонка частина шкіри. Тому, щоб не викликати больових відчуттів у клієнта кусачки слід регулярно піддавати заточенні у професійних майстрів.

Як часто слід заточувати манікюрний і перукарський інструмент?

Інтервал відновлювальних процедур для інструментів буде залежати від частоти його використання, твердості металу, дотримання правил очищення і дезінфекції, правильного розташування приладів на робочому столі, умов зберігання.

Так, предмети особистого користування слід заточувати близько одного разу на два роки, професійного користування – один раз в три-шість місяців.

Майстерня із заточування Eclat надає послугу заточування манікюрного та перукарського інструменту в Києві більше 12 років.  Ми гарантуємо відмінну якість нашої роботи.

Телефон:
+38 (067) 594 52 07

Графік роботи:

Пн-Пт с 9:00 до 17:00 без обіду

Закрыть