Знайдіть всі відповідні запчастини Honda

Знайдіть всі відповідні запчастини Honda

Honda – популярна торгова марка японських автомобілів. Його історія починається з 1946 року, коли Соитиро Хонда – інженер і підприємець – заснував свою власну компанію. Сьогодні складальні заводи Honda розташовані не тільки в Японії, але і по всьому світу, включаючи США, Мексику, Бразилію, Аргентину, Великобританію, Туреччину, Китай, Україна та інші країни. Компанія Honda Motor виробляє автомобілі різних цінових сегментів. У його модельний ряд входять седани, хетчбеки, купе, кросовери, універсали і мінівени.

5 цікавих фактів про Honda

Спочатку компанія Honda Motor спеціалізувалася на розробці і виробництві мотоциклів і двигунів внутрішнього згоряння. У 1963 році були представлені перші автомобілі – пікап Т360 і спортивний родстер S500.

Компактний автомобіль Honda Civic, випущений в 1972 році, зробив японську компанію визнаним гравцем в автомобільній промисловості. Автомобіль був оснащений 1.2L 4 – циліндрового к.с. 50 двигуном. Автомобіль важив всього 650 кг. Civic неодноразово оголошувався автомобілем року в Японії і посів третє місце в конкурсі «Європейський автомобіль року» в 1973 році. 10 – го покоління моделі проводиться в даний час.

Автомобіль Honda Civic Tourer 1.6 i-DTEC занесений в Книгу рекордів Гіннеса як найекономніший негібридних автомобіль, який подорожував по 24 європейським країнам. Фактичний середня витрата палива автомобіля, який за місяць подолав 13 498 км по Європі, склав 2,82 літра на 100 км. Це майже на 1 літр менше офіційно заявленого виробником значення витрати палива.

Особливості автомобілів Хонда

Автомобілі Honda відрізняються паливною економічністю і відмінною керованістю. Моделі Accord, CR-V, Civic і Fit комплектуються моторами DOHC i-VTEC з системою контролю фаз газорозподілу. Двигуни побудовані на основі технології Earth Dreams, завдяки якій вони стали більш економічними і екологічними, але при цьому зберегли високу продуктивність.

Honda розробляє і виробляє власні автоматичні трансмісії. Багато моделей мають функцію Tiptronic, яка дозволяє контролювати динамічну поведінку автомобіля в різних режимах роботи двигуна. Ця опція доступна в моделях Honda Accord і Honda CR-V.

Практично весь модельний ряд Honda оснащений технологіями, що роблять використання автомобіля комфортнішим. Система ECO Assist призначена для ефективного контролю витрат палива. Він відстежує стиль водіння і надає водієві інформацію про кількість витраченого палива. Honda Accord оснащена такою системою.

Хочете купити запчастини Хонда, і заощадити час? Грамотні фахівці служби підтримки підкажуть, як придбати товар в інтернет-магазині і отримати його в найкоротші терміни!