Звуковий проектор: пристрій, використання, функції, особливості, як правильно вибрати

Звуковий проектор: пристрій, використання, функції, особливості, як правильно вибрати

Саундбар, або звуковий проектор, є компактним аудіопристроєм, призначеним для покращення звуку телевізора або інших аудіо джерел. В Україні звукові проектори (або саундбари) широко використовуються для покращення звуку телевізорів, комп’ютерів, мобільних пристроїв та інших аудіо джерел. Саундбари можуть бути встановлені в домашній кіносистемі, офісі або в будь-якому місці, де потрібно підвищити якість звуку.

Звуковий проектор: як влаштований, використання, функції

Звичайний саундбар складається з кількох динаміків, розташованих в одному корпусі, і може створювати об’ємний, більш реалістичний та якісний звук під час перегляду фільмів, серіалів, ігор та прослуховування музики.

Звукові проектори широко використовуються для різних цілей:

 • у домашній кіно/театральній системі, де вони можуть замінити або доповнити стандартні динаміки телевізора;
 • в офісах або комерційних приміщеннях для покращення якості звуку під час презентацій або конференцій.

Основна функція звукового проектора — це покращення якості звуку, що походить від телевізорів, комп’ютерів, мобільних пристроїв та інших джерел аудіо звучання. В даний час на ринку існує безліч моделей саундбарів, які відрізняються за різними критеріями:

 • ціною;
 • якістю звуку;
 • кількістю динаміків та іншими параметрами.

Тому перед покупкою необхідно вибрати найбільш підходящу модель, враховуючи свої потреби та бюджет. В інтернет-магазині Showtime є великий вибір звукових проекторів із різними технічними характеристиками, тому у нас ви завжди знайдете модель саундбару з потрібними параметрами та за доступною ціною.

Декілька порад про те, як вибрати звуковий проектор

Скористайтеся порадами, щоб вибрати звуковий проектор, який відповідає вашим вимогам.

 1. Визначте свій бюджет

Ціна на звукові проектори може бути різною — від кількох сотень до кількох тисяч доларів, доступна вартість визначається вашим бюджетом.

 1. Рівень сумісності

Звуковий проектор має бути сумісним із пристроями, до яких ви маєте намір його підключити — телевізор, Blu-ray-плеєр, ігрова консоль і т.д.

 1. Розмір саундбару

У разі вибору звукового проектора враховуйте, що пристрій повинен відповідати розміру приміщення, де буде встановлений саундбар. Деякі моделі звукових проекторів для виділеного простору можуть бути занадто великими або маленькими.

 1. Кількість каналів

Кількість каналів зумовлена кількістю динаміків, встановлених у звуковому проекторі — чим більше, тим потужніше звучання саундбару ви зможете почути.

 1. Додаткові можливості

Багато звукових проекторів оснащені вбудованим модулем Bluetooth, Wi-Fi, мають підтримку HDMI ARC тощо, що може бути вкрай корисним у різних сценаріях використання саундбару.

 1. Якість звуку

Обов’язково тестуйте якість звуку перед покупкою саундбару, щоб вибрати його модель, яка максимально відповідатиме вашим потребам.

Paradigm Soundtrack 2 System

Компанія Showtime пропонує недорого купити в Києві звуковий проектор (саундбар) зі швидкою доставкою по регіонах нашої країни. Ми пропонуємо продукцію високої якості від відомих виробників, тому, здійснивши у нас покупку, можете бути впевнені в тому, що обрана вами модель прослужить вам довгий час.

Фахівці нашого магазину нададуть вам допомогу у виборі потрібної моделі звукового проектора, якщо ви сумніватиметеся у своєму рішенні. Купуйте в інтернет-магазині Showtime якісний звуковий проектор та насолоджуйтесь відмінною якістю звуку.